MH113-MH1RP-01BJ1-0100
Numărul produsului DigiKey
SAM10613-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MH113-MH1RP-01BJ1-0100
Descriere
COAX CBL U.FL, MHF1 TO SMA 3.9"
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 la SMA Cablu coaxial D.E. 1,13mm 3,937" (100,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MH113-MH1RP-01BJ1-0100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
Samtec Inc.
Caracteristică de montare conector secundar
Serie
Lungime
3,937" (100,00mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 1,13mm
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 la SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack SMA
Frecvență - Max
6 GHz
Gen primul contact
Element tip mamă
Culoare
Gri
Tip montare conector principal
Montare panou
Caracteristici
Ecranat
Caracteristică de montare conector principal
Perete despărțitor- Piuliță partea frontală
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C