Imaginea pentru JW-07-04-T-S-450-250 nu este disponibilă
JW-07-04-T-S-450-250
Numărul produsului DigiKey
SAM8455-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JW-07-04-T-S-450-250
Descriere
CONN HDR 7POS 0.156 STACK T/H
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Poziție conector distanțier baretă conexiuni 0,156" (3,96mm) Cositor Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
JW-07-04-T-S-450-250 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime - Știft (Conectare)
0,250" (6,350mm)
Producător
Samtec Inc.
Lungime - Înălțime stivă
0,450" (11,430mm)
Serie
Lungime - Coadă
0,090" (2,286mm)
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Terminație
Aliaj de lipit
Număr de poziţii
7
Finisaj contact - Știft (Conectare)
Cositor
Pas
0,156" (3,96mm)
Grosime finisaj contact - Știft (Conectare)
Număr de rânduri
1
Culoare
Negru
Spații între rânduri
Număr produs de bază
Lungime - Pin total
0,790" (20,066mm)