HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Numărul produsului DigiKey
612-HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Descriere
CBL ASSM M-M 20PAIR 6" HDR
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Mufă la mufă 0,500' (152,40mm, 6,00")
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producător
Samtec Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Albastru, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Mufă la mufă
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
40
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,020" (0,50mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,010" (0,25mm)