HMTSW-106-07-G-S-240-005
Numărul produsului DigiKey
612-HMTSW-106-07-G-S-240-005-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HMTSW-106-07-G-S-240-005
Descriere
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 6 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HMTSW-106-07-G-S-240-005 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,430" (10,92mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
5
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
3,00µin (0,076µm)
Lungime contact - Conectare
0,240" (6,10mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,090" (2,29mm)