HLCD-30-40.00-TR-TR-2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Samtec Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru HLCD-30-40.00-TR-TR-2 nu este disponibilă
HLCD-30-40.00-TR-TR-2
Numărul produsului DigiKey
612-HLCD-30-40.00-TR-TR-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HLCD-30-40.00-TR-TR-2
Descriere
CBL ASSM SELF-MATE 60POS 40" HDR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Modele EDA/CAD
HLCD-30-40.00-TR-TR-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
3,33' (1,02m)
Producător
Samtec Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Albastru, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Ecranat
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Auto-conectare, fără gen, hermafrodit la auto-conectare, fără gen, hermafrodit
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
60
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Pas - Conector
0,020" (0,50mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,010" (0,25mm)