HLCD-30-12.00-TD-TH-2
Numărul produsului DigiKey
612-HLCD-30-12.00-TD-TH-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HLCD-30-12.00-TD-TH-2
Descriere
CBL ASSM SELF-MATE 60POS 12" HDR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Auto-conectare, fără gen, hermafrodit la auto-conectare, fără gen, hermafrodit, inversat 1,00' (304,80mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HLCD-30-12.00-TD-TH-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
1,00' (304,80mm)
Producător
Samtec Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Albastru, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Ecranat
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Auto-conectare, fără gen, hermafrodit la auto-conectare, fără gen, hermafrodit, inversat
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
60
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Pas - Conector
0,020" (0,50mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,010" (0,25mm)