HLCD-20-12.00-TR-TR-2
Numărul produsului DigiKey
612-HLCD-20-12.00-TR-TR-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HLCD-20-12.00-TR-TR-2
Descriere
CBL ASSM SELF-MATE 40POS 12" HDR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Auto-conectare, fără gen, hermafrodit la auto-conectare, fără gen, hermafrodit 1,00' (304,80mm)
Modele EDA/CAD
HLCD-20-12.00-TR-TR-2 Modele
Lungime
1,00' (304,80mm)
Tip conector
Auto-conectare, fără gen, hermafrodit la auto-conectare, fără gen, hermafrodit
Pas - Conector
0,020" (0,50mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,010" (0,25mm)