FLE-172-01-G-DV
Numărul produsului DigiKey
SAM1226-72-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FLE-172-01-G-DV
Descriere
CONN RCPT 144POS 0.05 GOLD SMD
Referință client
Descriere detaliată
144 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FLE-172-01-G-DV Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,172" (4,37mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
2A per contact
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Tip montare
Montare pe suprafață
Formă contact
Pătrat
Terminație
Material contact
Fosfor bronz
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
3,00µin (0,076µm)
Finisaj contact - Conectare
Număr produs de bază
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN RCPT 150POS 0.05 GOLD SMD
În stoc: 531
CONN RCPT 148POS 0.05 GOLD SMD
În stoc: 0
CONN RCPT 146POS 0.05 GOLD SMD
În stoc: 0
CONN RCPT 142POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 140POS 0.05 GOLD SMD