FJH-30-D-06.00-4
Numărul produsului DigiKey
FJH-30-D-06.00-4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FJH-30-D-06.00-4
Descriere
CABLE FLAT FLEX 30POS 0.5MM 6.0"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 6,000" (152,40mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FJH-30-D-06.00-4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de conductoare
30
Producător
Samtec Inc.
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
6,000" (152,40mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)