FJH-24-D-12.00-4 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Molex
În stoc: 905
Fișă de date
Echivalente parametric
Molex
În stoc: 379
Fișă de date
În stoc: 431
În stoc: 208
În stoc: 0
GCT
În stoc: 493
GCT
În stoc: 0
Imaginea pentru FJH-24-D-12.00-4 nu este disponibilă
FJH-24-D-12.00-4
Numărul produsului DigiKey
FJH-24-D-12.00-4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FJH-24-D-12.00-4
Descriere
CABLE FFC/FPC 24POS 0.5MM 12"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
Modele EDA/CAD
FJH-24-D-12.00-4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de conductoare
24
Producător
Samtec Inc.
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
12,0" (304,8mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)