FJ-10-R-02.00-4
Numărul produsului DigiKey
FJ-10-R-02.00-4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FJ-10-R-02.00-4
Descriere
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 2"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție FFC, FPC Cablu 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FJ-10-R-02.00-4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de conductoare
10
Producător
Samtec Inc.
Pas
0,039" (1,00mm)
Serie
Lungime
2,000" (50,80mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)