FFSD-07-D-05.90-01-N-R
Numărul produsului DigiKey
FFSD-07-D-05.90-01-N-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FFSD-07-D-05.90-01-N-R
Descriere
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,492' (149,86mm, 5,90")
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFSD-07-D-05.90-01-N-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
0,492' (149,86mm, 5,90")
Producător
Samtec Inc.
Caracteristici
Cheie de polarizare
Serie
Culoare
Gri, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
14
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Pas - Conector
0,050" (1,27mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,025" (0,64mm)