FFSD-05-D-12.00-01-N
Numărul produsului DigiKey
SAM8219-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FFSD-05-D-12.00-01-N
Descriere
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 12"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 1,00' (304,80mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFSD-05-D-12.00-01-N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
1,00' (304,80mm)
Producător
Samtec Inc.
Caracteristici
Cheie de polarizare
Serie
Culoare
Gri, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
10
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Pas - Conector
0,050" (1,27mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,025" (0,64mm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 1.306
Stoc din fabrică: 230
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 2"
În stoc: 1779
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 6"
CABLE ASSEM FLAT 10 POS IDC
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 72"
În stoc: 34
CABLE ASSEM .05" 10POS 3"