ESQT-130-02-G-T-665
Numărul produsului DigiKey
ESQT-130-02-G-T-665-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ESQT-130-02-G-T-665
Descriere
CONN SOCKET 90POS 0.079 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
90 Poziție Soclu elevat Conector 0,079" (2,00mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESQT-130-02-G-T-665 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,665" (16,90mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,185" (4,70mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
În furcă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
4,5A per contact
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
3
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,079" (2,00mm)