Imaginea pentru DW-06-14-F-S-1023 nu este disponibilă
DW-06-14-F-S-1023
Numărul produsului DigiKey
612-DW-06-14-F-S-1023-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DW-06-14-F-S-1023
Descriere
FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector distanțier baretă conexiuni 0,100" (2,54mm) Auriu Orificiu străpuns
Categorie
Lungime - Știft (Conectare)
0,297" (7,544mm)
Producător
Samtec Inc.
Lungime - Înălțime stivă
1,023" (25,984mm)
Serie
Lungime - Coadă
0,110" (2,794mm)
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Terminație
Aliaj de lipit
Număr de poziţii
6
Finisaj contact - Știft (Conectare)
Auriu
Pas
0,100" (2,54mm)
Grosime finisaj contact - Știft (Conectare)
3,00µin (0,076µm)
Număr de rânduri
1
Culoare
Negru
Spații între rânduri
Număr produs de bază
Lungime - Pin total
1,430" (36,322mm)