ARC6-24-18.0-LU-LU-3-1
Numărul produsului DigiKey
612-ARC6-24-18.0-LU-LU-3-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ARC6-24-18.0-LU-LU-3-1
Descriere
CABLE ACCELERATE M-M 24PAIR 18"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 Poziție – Mufă la mufă 1,50' (457,20mm) Albastru Ecranat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ARC6-24-18.0-LU-LU-3-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Producător
Samtec Inc.
Tip cablu
Plat, Axial dublu
Serie
Utilizare
Intern
Ambalaj
Vrac
Lungime
1,50' (457,20mm)
Stare piesă
Activ
Culoare
Albastru
Conectori cablu
Ecranare
Ecranat
Număr de poziţii
24
Diametru fir
34AWG
Tip conector
Mufă la mufă
Frecvență - Max
56Gbps
Gen
Element tip tată la element tată
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C