CL10B105KA8NNND
Numărul produsului DigiKey
1276-CL10B105KA8NNNDTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-CL10B105KA8NNNDCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-CL10B105KA8NNNDDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL10B105KA8NNND
Descriere
CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Descriere detaliată
1 µF ±10% 25V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CL10B105KA8NNND Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C