CL10B105KA8NFNC
Numărul produsului DigiKey
1276-1942-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-1942-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-1942-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL10B105KA8NFNC
Descriere
CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF ±10% 25V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CL10B105KA8NFNC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C