CL05B104KO5NNNC
Numărul produsului DigiKey
1276-1001-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-1001-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-1001-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL05B104KO5NNNC
Descriere
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
CL05B104KO5NNNC Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C