CL05B104KO5NNNC
Numărul produsului DigiKey
1276-1001-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-1001-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-1001-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL05B104KO5NNNC
Descriere
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CL05B104KO5NNNC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C