CIGT201608EHR47MNE
Numărul produsului DigiKey
1276-6895-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-6895-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-6895-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CIGT201608EHR47MNE
Descriere
FIXED IND 470NH 4.3A 27 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Peliculă subțire Inductor 4.3 A Max. 27mOhm 0806 (2016 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CIGT201608EHR47MNE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 27mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Peliculă subțire
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0806 (2016 metric)
Curent - Saturație (Isat)
4,6A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)