CIGT201208EH1R0MNE | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CIGT201208EH1R0MNE |
Descriere | FIXED IND 1UH 3.1A 55 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 29 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µH Ecranat Peliculă subțire Inductor 3.1 A Max. 55mOhm 0805 (2012 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CIGT201208EH1R0MNE Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 55mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Peliculă subțire | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 0805 (2012 metric) |
Curent - Saturație (Isat) 3,2A | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,031" (0,80mm) |