UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
Numărul produsului DigiKey
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
Descriere
CONN PLUG USB 2.0 TYPE C SMD RA
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
1,0µ” grosime finisaj
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Protecție la infiltrare
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de porturi
1
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
0,25A, 1,25A, 5A
Tip conector
USB-C (USB TYPE-C)
Tensiune - Nominală
20V c.c.