UJ20-C-H-G-1-SMT-TR
Numărul produsului DigiKey
2223-UJ20-C-H-G-1-SMT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2223-UJ20-C-H-G-1-SMT-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2223-UJ20-C-H-G-1-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UJ20-C-H-G-1-SMT-TR
Descriere
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD RA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UJ20-C-H-G-1-SMT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Protecție la infiltrare
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de porturi
1
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
0,25A, 1,25A, 5A
Tip conector
USB-C (USB TYPE-C)
Tensiune - Nominală
20V c.c.