TBP04R12-500-03GR
Numărul produsului DigiKey
2223-TBP04R12-500-03GR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP04R12-500-03GR
Descriere
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Descriere detaliată
3 Poziție bloc terminal Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4) 0,197" (5,00mm) 90°, Unghi drept – Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBP04R12-500-03GR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Culoare
Verde
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4)
Finisaj conectare contact
Cositor
Număr de poziţii
3
Caracteristici
Poziții per nivel
3
Pas
0,197" (5,00mm)
Dimensiune șurub
Orientare baretă tip tată
90°, Unghi drept
Stil terminație
Aliaj de lipit
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - IEC
10A
Lungime coadă contact
0,157" (4,00mm)
Tensiune - IEC
400 V
Înălțime izolație
1,122" (28,50mm)
Curent - UL
15 A