TBP04R1-500-03BE
TBP04R1-500-03BE
TBP04R1-500-03BE
Numărul produsului DigiKey
2223-TBP04R1-500-03BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP04R1-500-03BE
Descriere
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Descriere detaliată
3 Poziție bloc terminal Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 2) 0,197" (5,00mm) 90°, Unghi drept – Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TBP04R1-500-03BE Modele
Tensiune - UL
300 V
Culoare
Albastru
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 2)
Număr de poziţii
3
Caracteristici
Poziții per nivel
3
Pas
0,197" (5,00mm)
Dimensiune șurub
Orientare baretă tip tată
90°, Unghi drept
Curent - IEC
10A
Lungime coadă contact
0,157" (4,00mm)
Tensiune - IEC
400 V
Înălțime izolație
1,122" (28,50mm)
Curent - UL
15 A