TBP04P1-500-06BE
TBP04P1-500-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP04P1-500-06BE
Numărul produsului DigiKey
2223-TBP04P1-500-06BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP04P1-500-06BE
Descriere
TERM BLOCK PLUG 6POS 5MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție bloc terminal Mufă, Socluri tip mamă 0,197" (5,00mm) – 180° Suspendat liber (în linie)
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Diametru sau interval fir - AWG
12-28AWG
Serie
Diametru sau interval fir - mm²
0,5-2,5mm²
Ambalaj
Cutie
Culoare
Albastru
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Mufă, Socluri tip mamă
Finisaj conectare contact
Nichel
Număr de poziţii
6
Caracteristici
Încuietori de reținere (parte fără sârmă)
Poziții per nivel
6
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de niveluri
1
Protecție la infiltrare
Pas
0,197" (5,00mm)
Dimensiune șurub
M3
Orientare baretă tip tată
Cuplu - Șurub
0,5 Nm (4,4lb)
Intrare fir mufă
180°
Lungime dezizolare fire
7-8mm
Stil terminație
Șurub
Material contact
Aliaj de cupru
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Material carcasă
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Curent - IEC
10A
Lungime coadă contact
Tensiune - IEC
630 V
Înălțime izolație
0,713" (18,10mm)
Curent - UL
15 A