TBP03R2-350-02GR
Numărul produsului DigiKey
2223-TBP03R2-350-02GR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP03R2-350-02GR
Descriere
TERM BLOCK HDR 2POS 3.50MM
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4) 0,138" (3,50mm) Vertical – Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBP03R2-350-02GR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Ambalaj
Cutie
Culoare
Verde
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4)
Finisaj conectare contact
Cositor
Număr de poziţii
2
Caracteristici
Ghidaj canelură
Poziții per nivel
2
Pas
0,138" (3,50mm)
Dimensiune șurub
Orientare baretă tip tată
Vertical
Stil terminație
Aliaj de lipit
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - IEC
7A
Lungime coadă contact
0,134" (3,40mm)
Tensiune - IEC
250 V
Înălțime izolație
0,362" (9,20mm)
Curent - UL
8 A