TBP03P4-350-02BE
TBP03P4-350-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP03P4-350-02BE
Numărul produsului DigiKey
2223-TBP03P4-350-02BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP03P4-350-02BE
Descriere
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.50MM
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal Mufă, Socluri tip mamă 0,138" (3,50mm) – 90° Suspendat liber (în linie)
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Diametru sau interval fir - AWG
16-28AWG
Serie
Diametru sau interval fir - mm²
0,2-1,5mm²
Ambalaj
Cutie
Culoare
Albastru
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Mufă, Socluri tip mamă
Finisaj conectare contact
Nichel
Număr de poziţii
2
Caracteristici
Poziții per nivel
2
Pas
0,138" (3,50mm)
Dimensiune șurub
M2
Orientare baretă tip tată
Cuplu - Șurub
0,2Nm (1,7lb-in)
Intrare fir mufă
90°
Lungime dezizolare fire
6-7mm
Stil terminație
Șurub
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Curent - IEC
7A
Lungime coadă contact
Tensiune - IEC
320 V
Înălțime izolație
0,756" (19,20mm)
Curent - UL
8 A