TBP01R1-508-04BE
TBP01R1-508-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01R1-508-04BE
Numărul produsului DigiKey
102-6408-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP01R1-508-04BE
Descriere
TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM
Descriere detaliată
4 Poziție bloc terminal Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4) 0,200" (5,08mm) 90°, Unghi drept – Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TBP01R1-508-04BE Modele
Tensiune - UL
300 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4)
Finisaj conectare contact
Cositor
Număr de poziţii
4
Caracteristici
Poziții per nivel
4
Pas
0,200" (5,08mm)
Dimensiune șurub
Orientare baretă tip tată
90°, Unghi drept
Stil terminație
Aliaj de lipit
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - IEC
20A
Lungime coadă contact
0,157" (4,00mm)
Tensiune - IEC
320 V
Înălțime izolație
0,335" (8,51mm)
Curent - UL
16 A