TBLH11-508-04BK
Numărul produsului DigiKey
2223-TBLH11-508-04BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBLH11-508-04BK
Descriere
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,200" (5,08mm) Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBLH11-508-04BK Modele
Tip montare
Montare pe suprafață
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Terminație fir
Fără șuruburi – clamă buton
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Culoare
Negru
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Număr de niveluri
1
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP)
Poziții per nivel
4
Material contact - Placare
Aliaj cupru – cositorit
Pas
0,200" (5,08mm)
Material clemă - Placare
Orientare de conectare
Orizontal cu placa
Material șurub - Placare
Curent
10 A
Cuplu - Șurub
Tensiune
300 V