TB007-508-02BE
TB007-508-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB007-508-02BE
Numărul produsului DigiKey
102-6203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TB007-508-02BE
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,200" (5,08mm) Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TB007-508-02BE Modele
Ambalaj
Pungă
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Poziții per nivel
2
Pas
0,200" (5,08mm)
Curent
16 A
Cuplu - Șurub
0,5 Nm (4,4lb)
Tensiune
300 V