TB002-500-06BE
TB002-500-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB002-500-06BE
Numărul produsului DigiKey
102-6149-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TB002-500-06BE
Descriere
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,197" (5,00mm) Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TB002-500-06BE Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Terminație fir
Șurub – foaie de arc, Protecție sârmă
Serie
Caracteristici
Interblocare (latură)
Ambalaj
Pungă
Culoare
Albastru
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de niveluri
1
Material carcasă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Poziții per nivel
6
Material contact - Placare
Aliaj cupru – cositorit
Pas
0,197" (5,00mm)
Material clemă - Placare
Oțel, Inoxidabil
Orientare de conectare
Orizontal cu placa
Material șurub - Placare
Oțel – placat cu zinc
Curent
15 A
Cuplu - Șurub
0,4Nm (3,5lb-in)
Tensiune
300 V