SPG075-40
Numărul produsului DigiKey
2223-SPG075-40-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPG075-40
Descriere
TEG, 6.7 V / 1.12 A OUTPUT, 40 X
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEG (generator termoelectric) 7,5W la 27°C 1.12 A 300°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SPG075-40 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Înălțime
3,85mm
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Număr de etape
1
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
1.12 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
6.7 V
Tip
TEG (generator termoelectric)
Rezistență
5.7 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
300°C
Qmax la Th
7,5W la 27°C