SLW-682715-25A-SMT-TR
Numărul produsului DigiKey
2223-SLW-682715-25A-SMT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2223-SLW-682715-25A-SMT-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2223-SLW-682715-25A-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLW-682715-25A-SMT-TR
Descriere
6.6 X 2.75 X 1.5 MM, 2.5 MM RAIS
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator glisant SPDT Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SLW-682715-25A-SMT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Finisaj contact
Argintiu
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Sincronizare contact
Fără scurtcircuit (BBM)
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA46), Nailon 4/6
Funcție de comutare
Pornit-pornit
Deplasare comutator
1,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
300mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
10,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
6 V
Durată de funcționare electrică
10,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Forță operare
150gf
Lungime dispozitiv de acționare
2,50mm