SJ5-43502PM
SJ5-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ5-43502PM
Numărul produsului DigiKey
CP5-43502PM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SJ5-43502PM
Descriere
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3,50mm (0,141", 1/8", Mufă mini) – căști Conector Jack telefon Stereo (4 conductori, TRRS) Conector Buclă(e) de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SJ5-43502PM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare izolație
Prod.
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Nominală
34V c.a./c.c.
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
1 A
Tip conector
Conector Jack telefon
Lungime/adâncime de conectare
Gen
Element tip mamă
Material contact - Placare
Nichel
Linii de semnal
Stereo (4 conductori, TRRS)
Material corp
Alamă
Diametru de conectare recunoscut în industrie
Culoare corp
Argintiu, Negru
Diametru real
0,142" (3,60mm)
Include
Număr de poziții/contacte
4 conductori, 4 contacte
Material carcasă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Comutatoare interne
Nu conține comutator
Material contact
Aliaj de cupru
Tip montare
Montare panou
Deschidere cablu
Terminație
Buclă(e) de lipit
Dimensiune orificiu panou
0,276" (7,00mm)