RDS-10S-74365-D
Numărul produsului DigiKey
2223-RDS-10S-74365-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RDS-10S-74365-D
Descriere
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 42V
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator DIP BCD 10 Poziție Orificiu străpuns Rotativ pentru instrument Dispozitiv de acționare 100mA 42V c.c.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RDS-10S-74365-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime deasupra plăcii
0,144" (3,65mm)
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Stare piesă
Activ
Lavabil
Nu
Circuit
BCD
Caracteristici
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Număr de poziţii
10
Temperatură de funcționare
-60°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
100mA
Material corp
Polimer cristale lichide (LCP)
Valoare nominală tensiune
42V c.c.
Lungime
0,291" (7,40mm)