PTN24B-B1015K1B
Numărul produsului DigiKey
2223-PTN24B-B1015K1B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTN24B-B1015K1B
Descriere
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Rotativ, SPST 1.0 Kierros Carbon 0,5W, 1/2W Papuc lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTN24B-B1015K1B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ajustare
Definit de utilizat
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
305°
Ambalaj
Tavă
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Papuc lipit
Rezistență (ohmi)
10k
Tip dispozitiv de acționare
Moletat și cu slot
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,591" (15,00mm)
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Rotativ, SPST
Filet bucșă
M8 x 0,75
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,945" diam. (24,00mm)