PTN16-A10125K1A2
Numărul produsului DigiKey
2223-PTN16-A10125K1A2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTN16-A10125K1A2
Descriere
POT 10K OHM 1/8W CARBON LOG
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 2 Grup Logaritmic Orificiu străpuns Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,125W, 1/8W Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTN16-A10125K1A2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de grupuri
2
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tip ajustare
Reglare laterală
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Tavă
Rotație
305°
Stare piesă
Activ
Material rezistiv
Carbon
Rezistență (ohmi)
10k
Stil terminație
Pini PC
Toleranță
±20%
Tip dispozitiv de acționare
Moletat și cu slot
Putere (wați)
0,125W, 1/8W
Lungime dispozitiv de acționare
0,984" (25,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Număr de rotații
1.0
Filet bucșă
M7 x 0,75
Caracteristici
Tip montare
Orificiu străpuns
Conicitate
Logaritmic
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,669" diam. (17,00mm)