PTN10-B25HB20
Numărul produsului DigiKey
2223-PTN10-B25HB20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTN10-B25HB20
Descriere
TRIMMER 25KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Descriere detaliată
25 kOhms 0,15W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare laterală
Modele EDA/CAD
PTN10-B25HB20 Modele
Tip ajustare
Reglare laterală
Rezistență
25 kOhms
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,406" diam. (10,30mm)
Toleranță
±20%