PTN10-A500HB20
Numărul produsului DigiKey
2223-PTN10-A500HB20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTN10-A500HB20
Descriere
TRIMMER 500K OHM 0.15W PC PIN
Descriere detaliată
500 kOhms 0,15W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare laterală
Modele EDA/CAD
PTN10-A500HB20 Modele
Tip ajustare
Reglare laterală
Rezistență
500 kOhms
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,406" diam. (10,30mm)
Toleranță
±20%