PTN10-A200HB20
Numărul produsului DigiKey
2223-PTN10-A200HB20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTN10-A200HB20
Descriere
TRIMMER 200K OHM 0.15W PC PIN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 kOhms 0,15W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTN10-A200HB20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Pungă
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
200 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,406" diam. (10,30mm)
Toleranță
±20%