PRL6-12V-SC-1A
Numărul produsului DigiKey
2223-PRL6-12V-SC-1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRL6-12V-SC-1A
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PRL6-12V-SC-1A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Valoare nominală etanșare
Serie
Izolație bobină
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9,6
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 9,6
Tip montare
Timp de funcționare
15 ms
Tensiune bobină
Timp eliberare
15 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală contact (Curent)
16 A
Material contact
Aliaj argint
Tensiune de comutare
277V c.a. – max.
Agenție de aprobare
cURus
Sarcină - Comutare max.
4432VA
Tip releu
Curent bobină
20.8 mA
Grad
Tip bobină
Blocare, Bobină unică
Calificare
Caracteristici
Rezistență bobină
576 Ohms