PRL3-24V-SC-1A
Numărul produsului DigiKey
2223-PRL3-24V-SC-1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRL3-24V-SC-1A
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
PRL3-24V-SC-1A Modele
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
19,2V c.c.
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tensiune de comutare
277V c.a., 30V c.c. – max.
Sarcină - Comutare max.
2770VA, 300W
Tip releu
Curent bobină
33.3 mA
Grad
Tip bobină
Blocare, Bobină unică
Rezistență bobină
720 Ohms