PRL3-24V-DC-1A
Numărul produsului DigiKey
2223-PRL3-24V-DC-1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRL3-24V-DC-1A
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PRL3-24V-DC-1A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Valoare nominală etanșare
Serie
Izolație bobină
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
19,2V c.c.
Tip montare
Timp de funcționare
8 ms
Tensiune bobină
Timp eliberare
5 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Material contact
Aliaj argint
Tensiune de comutare
277V c.a., 30V c.c. – max.
Agenție de aprobare
cURus
Sarcină - Comutare max.
2770VA, 300W
Tip releu
Curent bobină
33.3 mA
Grad
Tip bobină
Blocare, Bobină dublă
Calificare
Caracteristici
Rezistență bobină
720 Ohms