PR7-12V-200-1A
Numărul produsului DigiKey
2223-PR7-12V-200-1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PR7-12V-200-1A
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PR7-12V-200-1A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
10 ms
Tip montare
Timp eliberare
5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Aliaj argint
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Agenție de aprobare
cURus
Tensiune de comutare
277V c.a., 30V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
2770VA, 300W
Grad
Curent bobină
16.7 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
720 Ohms