MPB01-1B54-SB-CAP-R-D
Numărul produsului DigiKey
2223-MPB01-1B54-SB-CAP-R-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPB01-1B54-SB-CAP-R-D
Descriere
SPST, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPST-NO Standard Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPB01-1B54-SB-CAP-R-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Roșu
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Pungă
Tensiune iluminare (nominală)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pin PC
Tip montare
Orificiu străpuns
Protecție la infiltrare
Tip
Standard
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C
Valoare nominală curent (Amp)
14mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
20,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
28 V