CSS-10237-54
Numărul produsului DigiKey
2223-CSS-10237-54-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSS-10237-54
Descriere
SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Ohms De uz universal Difuzor 5 W 160 Hz ~ 10 kHz Parte superioară Rotund, Cadru pătrat
Categorie
Putere - Max
8 W
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Localizare port
Parte superioară
Serie
Formă
Rotund, Cadru pătrat
Ambalaj
Cutie
Material - Con
Hârtie
Stare piesă
Activ
Material - Magnet
Ferită
Tehnologie
Magnetic
Protecție la infiltrare
Tip
De uz universal
Valori nominale
Interval de frecvență
160 Hz ~ 10 kHz
Terminație
Buclă(e) de lipit
Frecvență - Auto-rezonanță
200Hz
Mărime/Dimensiune
4,016" L x 4,016" l (102,00mm x 102,00mm)
Impedanță
4 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
1,437" (36,50mm)
Eficiență - dBA
90,00
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Eficiență - Testare
1W/500mm
Valoare nominală distorsionare
8% max. la 1kHz, 500mm, 1W
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Număr produs de bază
Putere - Nominală
5 W