CPT-1495CI-300
Numărul produsului DigiKey
102-3754-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPT-1495CI-300
Descriere
BUZZER PIEZO 10V 14.00MM TH
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Traductor, Acționat extern Piezo 10 V 12mA 4,25kHz 84dB la 10V, 10cm Orificiu străpuns Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CPT-1495CI-300 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
84dB la 10V, 10cm
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Curent - Alimentare
12mA
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Circuit driver
Traductor, Acționat extern
Valori nominale
Tip intrare
Semnal vârf-la-vârf
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tensiune - Nominală
10 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Interval de tensiune
30V (max.)
Terminație
Pini PC
Frecvență
4,25kHz
Mărime/Dimensiune
0,551" diam. (14,00mm)
Tehnologie
Piezo
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)