CP854705-2
Numărul produsului DigiKey
102-4053-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP854705-2
Descriere
PELTIER, 40 X 40 X 7.05 MM, 8.5
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 51,6W la 27°C 8.5 A 80°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP854705-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Delta Tmax la Th
85°C la 27°C
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Înălțime
7,05mm
Serie
Număr de etape
2
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
8.5 A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
16.1 V
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Rezistență
1.65 Ohms
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Temperatură de funcționare
80°C
Qmax la Th
51,6W la 27°C